Mary, Queen of Scots

Tonton Mary, Queen of Scots dalam talian

★ 6.7 1971 128 min DramaHistory

Mary, Queen of Scots (1971) — Drama, History. Tonton Mary, Queen of Scots dalam talian di IPTV Account dalam 4K Ultra HD, tanpa muat turun dan tanpa buffering.

Tonton treler

Tentang apa Mary, Queen of Scots?

Mary Stuart, who was named Queen of Scotland when she was only six days old, is the last Roman Catholic ruler of Scotland. She is imprisoned at the age of 23 by her cousin Elizabeth Tudor, the English Queen and her arch adversary. Nineteen years later the life of Mary is to be ended on the scaffold and with her execution the last threat to Elizabeth's throne has been removed. The two Queens with their contrasting personalities make a dramatic counterpoint to history.

Genre
Drama, History
Tayangan
1971-12-22
Pengarah
Charles Jarrott
Penilaian
★ 6.7 / 10

Pelakon utama

  • Vanessa Redgrave Mary, Queen of Scots
  • Glenda Jackson Queen Elizabeth
  • Patrick McGoohan James Stuart
  • Timothy Dalton Henry, Lord Darnley
  • Nigel Davenport Lord Bothwell
  • Trevor Howard William Cecil

Cara menonton Mary, Queen of Scots di IPTV Account

Menonton Mary, Queen of Scots di IPTV Account mengambil masa seminit: mulakan percubaan percuma, buka aplikasi di TV, telefon, Fire Stick atau pelayar, dan tekan main — semuanya dalam 4K Ultra HD.

Mula menonton Mary, Queen of Scots hari ini

Jangan tunggu tarikh tayangan — IPTV Account sudah ada Mary, Queen of Scots serta TV langsung, filem dan siri sedia ditonton dalam 4K Ultra HD.

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads