Bana Bir Şeyhler Oluyor

Bana Bir Şeyhler Oluyorをオンラインで観る

★ 7.5 2003 151 分

Bana Bir Şeyhler Oluyor (2003) — 。IPTV AccountならBana Bir Şeyhler Oluyorを4K Ultra HDでオンライン視聴。ダウンロード不要、バッファなし。

Bana Bir Şeyhler Oluyorのあらすじ

“Anlatacaklarım var! Vaaz vermek değil niyetim, duyduğumu söylemek. Söylemeye değer şeyler duyuyorum zira. Belki hayatı daha yaşanır kılmak için ya da belki sade, ama sade anlatmak için... Sen anlat dedi Tanrı bana, anlaşılsın diye değil, hiçbir mükafat istemeden anlat... Çünkü bir mükafattır artık bir anlatıcıya doğru düzgün anlaşılmak! Sen anlat dedi... Sen sade anlat! Umudu hatırlatsın diye umutsuzluğu, çareye yol açsın diye çaresizliği anlat... Ders verme dedi kimseye, çünkü hoca denmez öğrenmesini bitirene. Çırakları olan bir çıraktır usta, olsa olsa... Sen anlat dedi bana Tanrı, sen sade anlat.... “ Yılmaz Erdoğan, “Bana Bir Şeyhler Oluyor” oyununun kahramanı Hilmi Duran’a söylettiği bu sözlerle, yazar olarak neden böyle bir oyun yazmak zorunda kaldığını açıklamakla kalmıyor, aynı zamanda kahramanının da kimliğini ele veriyor.

公開日
2003-12-05
監督
Yılmaz Erdoğan
評価
★ 7.5 / 10

主なキャスト

  • Yılmaz Erdoğan
  • Demet Akbağ Dursun
  • Altan Erkekli Hilmi
  • Zerrin Sümer
  • Sinan Bengier
  • Binnur Kaya Kamile

IPTV AccountでBana Bir Şeyhler Oluyorを観る方法

IPTV AccountでBana Bir Şeyhler Oluyorを観るのは約1分:無料トライアルを開始し、テレビ・スマホ・Fire Stick・ブラウザでアプリを開いて再生するだけ。すべて4K Ultra HDです。

今すぐBana Bir Şeyhler Oluyorを観る

公開日を待つ必要はありません。IPTV AccountにはすでにBana Bir Şeyhler Oluyorに加え、ライブTV・映画・シリーズが4K Ultra HDで揃っています。

WhatsApp Telegram
ends in--:--:--

Up to-65%for 12 months on Premium IPTV

Claim offer
Privacy

Cookie Preferences

We use cookies to enhance your experience. By continuing you agree to our use of essential cookies.

Learn more
EssentialRequired for the site to function
Always on
AnalyticsHelp us improve the experience
MarketingPersonalized offers and ads